Astrologija By : Bibiboom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Astrologija By : Bibiboom

Dobro dosli na forum astrologije...
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ZANIMLJIVOOO :)

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Bibiboom
Admin
Bibiboom


Broj poruka : 13
Godina : 45
Datum upisa : 23.11.2008

ZANIMLJIVOOO :) Empty
PočaljiNaslov: ZANIMLJIVOOO :)   ZANIMLJIVOOO :) Icon_minitimeUto Nov 25, 2008 2:08 am

SINOC SAM GLEDALA ASTROLOSKU EMISIJU NA SVETU PLUS U KOJOJ SU GOSTOVALE,MA BOLJE RECI I VODILE MAJKA I CERKA SANJA MILIC I BRANKA MILIC.NJIHOV RAD IZUZETNO CENIM I DRAGO MI JE STO KADA GOD POCINJU SVOJU EMISIJU OBJASNJAVAJU DESAVANJA NA NEBU.ETO TAKO JE BILO I OVOGA PUTA.
A ZANIMLJIVOST JE OVA:
PRE TRI DANA NA NEBU SE NAPRAVILA TAKVA PLANETARNA KONSTALACIJA KOJU NAZIVAJU SUDBA.I ONA DONOSI VRACANJE SVIH PROBLEMA U PROTEKLIH TRI GODINE.NEPLASITE SE NE PROBLEMA U BUKVALNOM SMISLU VEC VRACANJE NE RAZJASNJENIH STVARI,SITUACIJA,I SVE ONO STO SMO GURALI POD TEPIH ODLAGAJUCI NJIHOVO RESAVANJE.
E DRAGI MOJI U NAREDNIH 2.5 MESECA KAZE SANJA MILIC,SVE ONO STO SMO ODLAGALI POCECE DA SE RESAVA.


Very Happy PA ETO MI U PERIODU SUDBE A JA RESILA DA IMAM SVOJ ASTROLOSKI FORUM,NA KOJEM CE BITI DOZVOLJENO I TUMACENJE I RAZMENA MISLJENJA A NE KAO NA POJEDINIM GDE IMA GOMILA PITANJA BEZ ODGOVORA.JER AKO I POKUSAS DA ODGOVORIS ADMINISTRATOR TE OPOMENE ILI TE ISMEJE Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://astro.forumsr.net
s_ana_dra




Broj poruka : 2
Datum upisa : 28.11.2008

ZANIMLJIVOOO :) Empty
PočaljiNaslov: Re: ZANIMLJIVOOO :)   ZANIMLJIVOOO :) Icon_minitimePet Nov 28, 2008 5:45 am

evo i mene, bas zanimljivo, nisam pratila emisiju, ali mi je sad jako zao, jer predpostavljam da je tu bilo mnogo cega interesantnog.
iskreno se nadam da cu ja licno uspeti da resim neke zastarele nerazjasnjene situacije, to bas zvuci zanimljivo.
da ti jos jednom pozelim srecu i da te pozdravim Smile))
Nazad na vrh Ići dole
Bibiboom
Admin
Bibiboom


Broj poruka : 13
Godina : 45
Datum upisa : 23.11.2008

ZANIMLJIVOOO :) Empty
PočaljiNaslov: Re: ZANIMLJIVOOO :)   ZANIMLJIVOOO :) Icon_minitimePet Nov 28, 2008 8:04 am

s_ana_dra ::
evo i mene, bas zanimljivo, nisam pratila emisiju, ali mi je sad jako zao, jer predpostavljam da je tu bilo mnogo cega interesantnog.
iskreno se nadam da cu ja licno uspeti da resim neke zastarele nerazjasnjene situacije, to bas zvuci zanimljivo.
da ti jos jednom pozelim srecu i da te pozdravim Smile))





Hvala,
draga od srca i bas mi je drago sto si ovde jer mi ne dostaje nase caskanje na forumu sanje peric.Znas da te ja mnogo volim iako se ne poznajemo a to dokazuje i nasa komunikacija koja traje duze od godinu ipo dana .
Hvala ti sto si clan mog foruma
i naravno
DOBRO DOSLA flower
Nazad na vrh Ići dole
https://astro.forumsr.net
s_ana_dra




Broj poruka : 2
Datum upisa : 28.11.2008

ZANIMLJIVOOO :) Empty
PočaljiNaslov: Re: ZANIMLJIVOOO :)   ZANIMLJIVOOO :) Icon_minitimePet Nov 28, 2008 8:48 am

hvala i tebi na dobrodoslici Smile
Nazad na vrh Ići dole
gaga s.
Gost




ZANIMLJIVOOO :) Empty
PočaljiNaslov: Re: ZANIMLJIVOOO :)   ZANIMLJIVOOO :) Icon_minitimeNed Okt 11, 2009 1:47 pm

Dali ste vi zapisale njihov broj mobilnog?
ili slucajno mail?
Nazad na vrh Ići dole
bibiboomko




Broj poruka : 18
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 07.02.2010

ZANIMLJIVOOO :) Empty
PočaljiNaslov: TELEFON   ZANIMLJIVOOO :) Icon_minitimeNed Feb 07, 2010 3:51 pm

gaga s. ::
Dali ste vi zapisale njihov broj mobilnog?
ili slucajno mail?

NEZNAMO NJIHOV BROJ MOBILNOG NA ZALOST ALI MISLIM DA DRZE EMISIJE NA SVETU PLUS
BIBIBOOM
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ZANIMLJIVOOO :) Empty
PočaljiNaslov: Re: ZANIMLJIVOOO :)   ZANIMLJIVOOO :) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ZANIMLJIVOOO :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Astrologija By : Bibiboom :: Informacije :: Informacije u vezi foruma-
Skoči na: